Melaka
This script provided by Datam

سالهاست که پلیمر آرنگ پارس توسط ارائه محصولات خدشه ناپذیر از نظر کیفیت و با قیمت قابل رقابت با هدف وقف بی شائبه خود در این زمینه کاری، اداره شده است. این حس تعهد نا محدود نسبت به کیفیت و نتایجی که بدست آورده، شرکت را ترغیب نموده تا برای ایجاد بازار واردات، انبارداری و توزیع محدوده وسیعی از مواد خام مورد نیاز صنایع چسب، مواد شوینده، صنایع غذایی و نوشیدنی، لباسشویی، فوم PU، پلاستیک، جوهر و کاغذ چاپ، رنگ، منسوجات و پوشاک، عطر، رزین و محصولات دارویی در ایران و خاور میانه مبادرت ورزد.

این شرکت، که در سال 1373 در تهران تاسیس و توسط گروه جوانی از متخصصین اداره شده، با این هدف که تبدیل به یکی از مطرح ترین تهیه کنندگان مواد شیمیایی خام مورد نیاز صنایع مختلف در ایران باشد، کار خود را شروع کرد. امروز، پس از گذشت کمی بیش از یک دهه، با افتخار جایگاه خود را میان توزیع کنندگان اصلی منطقه پیدا کرده است.

تعهد پلیمر آرنگ نسبت به کیفیت، امری قطعی است. ما برای کامل شدن اشتیاق زیادی داریم و کیفیت، جزء اصلی سیستم فراگیر Check و Balance ماست. این تعهد در برابر کیفیت احتیاج به سرمایه گذاری زمانی و مالی هنگفتی دارد، ولی ما اعتقاد داریم این تنها راه جلب رضایت مصرف کنندگان میباشد.

عقیده کاری ما بر اساس درک عمیق از پروسه کاری مشتریان است که بر تمامی مدت اجرای یک پروژه تاثیرگذار میباشد. در کل، ما همواره در ارائه بهترینها ثابت قدم بوده ایم. و این مسئله باعث ایجاد ارتباطی پرارزش با مشتریان و همکاران شده است.

پلیمر آرنگ پارس، به عنوان شرکتی صاحب نام در عرصه بازار، در تمام صنایع مرتبط تبدیل به یک one – stop – shop  شده است. این شرکت، همچنین همواره برای بازارهای جدیدی جهت صادرات نیز فعال خواهد بود.

 


© Copyright 2008 Polymer Arang Pars |  T: 021 226 11 265 | Design by Start Site